Головна / Про проєкт

Про нашу органазацію. Наша місія

Illustration

Вже пʼятий місяць війна призводить до невимовних втрат та гуманітарної кризи, що гостро позначається на дітях та їхніх освітніх потребах. Відсутність вчасних рішень в умовах, коли більшість українських шкіл не працюють, а мільйони наших дітей розкидані по світу, призводить до тривалої перерви у навчанні. “Простір Знань” допомагає дітям отримувати доступ до якісної безкоштовної української освіти у найважчий час, коли родини разом із своїми дітьми вимушені були покинути Україну через страшну війну і зараз розкидані по всьому світу.

Чому важливо, щоб українські діти мали можливість системно навчатися особливо під час війни?
Навчання допомагає відтворити відчуття повсякденного життя, стабільності, перелаштовує мозкову діяльність на динаміку отримання результату. Комунікація із вчителями, психологами та однолітками навіть в онлайн форматі за українською програмою повертає відчуття належності до своєї країни, а також полегшує та мінімізує посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) у воєнний період.
Упровдовж наступного навчального 2022-2023 року значна кількість дітей, родини яких виїхали закордон і мають право на тимчасовий захист, розпочнуть навчання у місцевих школах. Незважаючи на сприяння в інтеграції українських дітей у місцеві освітні системи владами країн перебування, програми їхніх шкіл переважно не передбачають можливості навчатися за українською системою паралельно із місцевою.

Illustration
Illustration

Враховуючи вищевикладене, Школа Атлантика спільно із ГО «Смарт Освіта» 4 квітня цього року успішно започаткували освітню програму «Школа Без Стін» на підтримку українських дітей, які втратили можливість навчатися. Переважно це діти із зруйнованих міст – Маріуполя, Харкова, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Чернігова, Броварів та Попасної.
Завдяки програмі сто пʼятдесят шість дітей до 30 червня безкоштовно навчаються у повноцінному онлайн-форматі із “живим включенням” вчителів. Навчання у малих групах, де до кожного дослухається вчитель, а психолог проводить регулярні заняття, стало можливим завдяки фінансовій підтримці “Дитячим Фондом Німеччини” (“Child Fund Deutschland”) та Фондом “Таблеточки”. У списках очікування на програму маємо тисячі дітей, які хотіли б відновити якісну українську освіту онлайн та продовжити її наступного навчального року.

Наші освітяни розробили проєкти на 2022-2023 навчальний рік за різними напрямами, які можуть обрати батьки в залежності від того, які є потреби у дітей на цей час і в якій країні перебувають.
Програми працюватимуть як екcпрес навчання для дітей 1-11 класів з охопленням предметів, які не викладають у школах інших країн, а саме - українська мова та література, історія України. Саме ці предмети є принципово важливими, щоб допомогти учням підтримати знання на належному рівні і по поверненню в Україну, продовжити навчання. Програми відповідають ліцензійним вимогам та супроводжуються сертифікацією або довідкою про відвідання курсу у Школі Атлантика.

Illustration

Висококваліфіковане керівництво

Сильна команда професіоналів

5 проєктів вже запущено

Контакти

Завжди раді відповісти на ваші питання!

Поштова скринька для звернень освітян та батьків au.gro.ecapsegdelwonk%40erahs

Напишіть нам, якщо у вас є запитання щодо юридичних чи психологічних аспектів навчального процесу. Усі консультації безплатні.

Зв'яжіться із нами

+38-099-124-9518
+38-099-398-9770

au.gro.ecapsegdelwonk%40ofni
au.gro.ecapsegdelwonk%40tcerid