Головна / Стипендії для дітей

Стипендії для дітей

Про стипендіаток Анну та Марію Логачевих з Маріуполя

Анна Логачова – учасниця проєкту, одинадцятикласниця, яка захоплено вивчає географію, історію та літературу. У майбутньому школярка мріє здобути професію юристки, адже прагне активно долучитися до змін на краще у власній державі.

Її сестра Марія завершила восьмий клас, поглиблено цікавиться історією та прагне навчатися у столичнову ВНЗ.

Illustration

Про Аріну Петрович з Харкова, яку школа «Атлантика» надихнула визначитися з професією мрії

Одинадцятикласниця з Харкова Аріна Петрович старанно та із задоволенням вивчає англійську мову, бо готується стати програмісткою.

Війна спіткала її з сім’єю у рідному місті. Прихисток родина знайшла у Львівській області, згодом Аріна з бабусею і дідусем поїхали до Болгарії.

Illustration

Про Всеволода Болотова з Луганщини, якому припав до душі формат вивчення мов в «Атлантиці»

Всеволод Болотов – семикласник-стипендіат, який з-поміж усіх уроків із цілковитою залученістю вивчає математику, історію, географію та біологію англійською мовою в рамках проєкту ГО «Простір знань», адже це неабияк допомагає йому освоїтися в новому середовищі поза Батьківщиною.

Хлопець мріє повернутися в Україну й знову відвідати Харків, який полюбився йому з першого візиту.

Illustration

Про Даниїла Ковтуна із Сєвєродонецька, який по-новому полюбив англійську мову

У рамках проєкту ГО «Простір знань» Даниїл Ковтун завершив п’ятий клас за онлайн-програмою школи «Атлантика». За цей час він щиро зацікавився англійською мовою та почав більше приділяти уваги вивченню математики. У школі він також ділиться своїми досягнення у шаховому мистецтві.

Родом хлопчик із міста Сєвєродонецьк Луганської області. Для нього та його сім’ї війна завжди була поруч. Однак перший день повномасштабного вторгнення так налякав юного Даню, що родина вирішила виїхати з рідного міста одразу.

Illustration

Про Зою Богушеву з українського приморського міста, яка мріє створювати корисні застосунки

Шестикласниця Зоя Богушева вже знає, який напрям обере в програмістиці – дівчинка націлена створювати унікальні ігри та корисні застосунки для смартфонів і комп’ютерів.

До повномасштабного вторгнення родина Богушевих щасливо мешкала у красивому місті на узбережжі Азовського моря.

Illustration

Про Івана Красіна з Харкова, який готується стати професійним хокеїстом

Іван Красін – восьмикласник, який полюбляє українську та світову літературу, із великою цікавістю вивчає інформатику. Свій професійний шлях хлопець уже обрав – активно тренувався і плекає надію повернутися до тренувань знову, щоб стати професійним гравцем хокейної збірної України.

24 лютого сім’я Івана стала свідком масштабних обстрілів Харкова, зокрема Чугуївського аеродрому. Із того дня розпочалися їхні виснажливі будні в укритті. Мама Іванка розповідає, що синова школа була пошкоджена однією з перших.

Illustration

Про перспективного спортсмена Івана Павлова, який мріє стати поліцейським в Україні

Девʼятикласник Іван Павлов старанно вивчає літературу, історію та географію. А ще – впевнено та з надією рухається в напрямку здобуття звання кандидата в майстри спорту. У майбутньому бачить себе поліцейським, бо прагне допомагати людям вирішувати складні завдання.

Історія нашого Івана – одна з тих, яка викликає не просто співчуття, а щире почуття поваги до пережитого. Свої тринадцять років Іванко зустрів без торта зі свічками у колі близьких та друзів. Того дня було не до свята і вечірок, адже на поріг прийшла війна.

Про Дарину та Антона Остапарченків із Запорізької області, які знайшли собі друзів в онлайн-школі

Дарина – десятикласниця. Для неї як учениці стало відкриттям, що так легко можна зацікавитися шкільними предметами. Участь у проєкті подарувала нове прагнення навчатися та ще більше приділяти уваги географії та англійській мові. Щодо майбутньої професії, дівчинка знайомиться з різними напрямами, щоб обрати той, який відгукнеться найбільше.

Її молодший брат, шестикласник Антон, з особливим задоволенням відвідує всі уроки, які вчителі проводять англійською. Він активно удосконалює свою англійську, адже разом з другом працюють над спільною бізнес-ідеєю – Антон створюватиме цікаві ігри, а друг – корисні програми та застосунки.

Illustration

Про Софію Анищенко з Чернігівщини, яка любить читати книги та навчатися

Софія Анищенко – пʼятикласниця з Чернігівщини. В онлайн-школі їй особливо подобаються англійська мова та інформатика. Учениця мріє стати ветеринаркою або вчителькою італійської мови.

Софійка живе з бабусею у місті Сновськ Чернігівської області, а її мама перебуває за межами України.

Illustration

Про другокласницю Софію Зозулю з Києва, яка тримає міцний зв’язок із Батьківщиною

Третьокласниця Софія Зозуля з особливим учнівським теплом ставиться до предмету «Я досліджую світ». Софійка має спеціальну коробку, де складає усі-усі вироби, створені під час занять. Юна українка сумлінно навчається, щоби мати змогу підтримувати та розвивати свою країну.

Софія Зозуля тільки почала свою подорож країною знань, як її рідне місто стало головною мішенню ворога. Повномасштабне вторгнення росії й обстріли Києва забрали у дівчинки можливість навчатися, а разом із тим вкрали частинку її дитинства.

Контакти

Завжди раді відповісти на ваші питання!

Поштова скринька для звернень освітян та батьків au.gro.ecapsegdelwonk%40erahs

Напишіть нам, якщо у вас є запитання щодо юридичних чи психологічних аспектів навчального процесу. Усі консультації безплатні.