Головна / Платформи

Медіаплатформа «ГОВОРИМО pro освіту» 

Illustration

«ГОВОРИМО pro освіту» — це безкоштовна інформаційно-просвітницька платформа для освітян та батьків. Поради юристів та психологів, новини й актуальні події, інтерв’ю з експертами, подкасти й корисні статті на теми, які турбують освітян, батьків та дітей, — усе це ви знайдете на нашому ресурсі.
«ГОВОРИМО.вакансії» — це безкоштовний і зручний телеграм-канал для пошуку роботи та найманих працівників у сфері освіти, який є частиною платформи «ГОВОРИМО pro освіту». На каналі ми розміщуємо:
• вакансії у різних куточках України (пропозиції онлайн та офлайн);• резюме освітян та репетиторів;• анонси вебінарів та інших заходів для вчителів та батьків;• корисну інформацію про пошук роботи, навчання дітей, саморозвиток, освітні подкасти тощо.

Платформа «СторіЯ»

«СторіЯ» — освітня онлайн-платформа для школярів, вчителів і батьків в Україні та за кордоном. Тут на вас чекають унікальні пізнавальні та мотиваційні історії, які охоплюють шкільну програму та розповідають про все, що потрібно знати сучасним дітям: від історії та культури до ментального здоров’я і гендерної рівності.
Усі історії написані у форматі сторітелінгу та доступні на платформі у форматі електронних книжок, які можна завантажити та роздрукувати. Також до кожної історії є готові методичні матеріали, які допомагають освітянам знаходити цікаві ідеї та заощаджувати час на підготовку до уроків.
Усі книжечки та завдання — безкоштовні, після реєстрації на платформі.

Illustration

Контакти

Завжди раді відповісти на ваші питання!

Поштова скринька для звернень освітян та батьків au.gro.ecapsegdelwonk%40erahs

Напишіть нам, якщо у вас є запитання щодо юридичних чи психологічних аспектів навчального процесу. Усі консультації безплатні.