Головна / Студія вихідного дня 

Студії Вихідного Дня 

(проєкт 2022 року)

Багато українських родин у ці дні знаходять прихисток по всьому світу, але духовне єднання, турбота та любов до Батьківщини у всі часи об’єднувало українців, де б вони не були. Українська етнічність не обмежується історичними та географічними кордонами України

Illustration

Україна охоплена жорстокою повномасштабною агресією росії. Наші ЗАХИСНИКИ виявляють невимовну стійкість у найжорстокішій війні 21 сторіччя. Про нас говорить весь світ і захоплюється мужністю українського народу.
Простір знань запрошує дітей і підлітків на пізнавальні зустрічі про Україну, про сторінки історії за самобутність, про міста України, які героїчно тримають опір.
МИ МАЄМО ЗНАТИ НАШУ ІСТОРІЮ! Наші знання – це наша зброя сьогодні! А перемога – це наш єдиний шанс вибороти справжню Незалежність, наше Майбутнє.

Мета програми

Ми прагнемо, щоб українці за кордоном і надалі зберігали та підтримували українську національну ідентичність. Освіта молодого покоління допомагає зберегти етнокультурну самобутність. Наша сила в знаннях, у відчутті своєї тісної приналежності до України.
Багато батьків бажають прищепити своїм дітям, окрім рідної мови й любов до України, обізнаність із культурою та історією рідного краю.
Це і є нашим головним завданням.

Illustration

Студії

 • Illustration

  "Україна: минуле й сьогодення" (проєкт 2022)

  викладачка – Надія Чайка

  Цікаві факти про Україну. Регіони України, культура, пам’ятки історії та мистецтва, традиції. Які Україна має відмінності у костюмах і традиціях, та що спільного: любов до Батьківщини, прагненні здолати ворога? Яким був той чи інший регіон України раніше, і яким став під час війни?

 • Illustration

  "Україна переможе: Геополітика і незламні українці" (проєкт 2022)

  Викладачка – Анна Нікитчук

  Україна в геополітичному просторі. Місце України на карті світу. Що таке політика і хто за головного? Які політичні інтереси України? Чи може будь-яка країна вважатися державою і навпаки? Яким є нове обличчя Європи?

Контакти

Завжди раді відповісти на ваші питання!

Поштова скринька для звернень освітян та батьків au.gro.ecapsegdelwonk%40erahs

Напишіть нам, якщо у вас є запитання щодо юридичних чи психологічних аспектів навчального процесу. Усі консультації безплатні.