Main / Help for schools and educators

Стипендії для дітей

Про стипендіаток Анну та Марію Логачевих з Маріуполя

Анна Логачова – учасниця проєкту, восьмикласниця, яка захоплено вивчає географію, історію та літературу. У майбутньому школярка мріє здобути професію юристки, адже прагне активно долучитися до змін на краще у власній державі.

Її сестра Марія завершила десятий клас, поглиблено цікавиться історією та прагне навчатися у столичнову ВНЗ.

Illustration

Про Аріну Петрович з Харкова, яку школа «Атлантика» надихнула визначитися з професією мрії

Десятикласниця з Харкова Аріна Петрович старанно та із задоволенням вивчає англійську мову, бо готується стати програмісткою.

Війна спіткала її з сім’єю у рідному місті. Прихисток родина знайшла у Львівській області, згодом Аріна з бабусею і дідусем поїхали до Болгарії.

Про Всеволода Болотова з Луганщини, якому припав до душі формат вивчення мов в «Атлантиці»

Всеволод Болотов – шестикласник-стипендіат, який з-поміж усіх уроків із цілковитою залученістю вивчає математику, історію, географію та біологію англійською мовою в рамках проєкту ГО «Простір знань», адже це неабияк допомагає йому освоїтися в новому середовищі поза Батьківщиною.

Хлопець мріє повернутися в Україну й знову відвідати Харків, який полюбився йому з першого візиту.

Illustration

Про Даниїла Ковтуна із Сєвєродонецька, який по-новому полюбив англійську мову

У рамках проєкту ГО «Простір знань» Даниїл Ковтун завершив п’ятий клас за онлайн-програмою школи «Атлантика». За цей час він щиро зацікавився англійською мовою та почав більше приділяти уваги вивченню математики. У школі він також ділиться своїми досягнення у шаховому мистецтві.

Родом хлопчик із міста Сєвєродонецьк Луганської області. Для нього та його сім’ї війна завжди була поруч. Однак перший день повномасштабного вторгнення так налякав юного Даню, що родина вирішила виїхати з рідного міста одразу.

Illustration

Про Зою Богушеву з українського приморського міста, яка мріє створювати корисні застосунки

П’ятикласниця Зоя Богушева вже знає, який напрям обере в програмістиці – дівчинка націлена створювати унікальні ігри та корисні застосунки для смартфонів і комп’ютерів.

До повномасштабного вторгнення родина Богушевих щасливо мешкала у красивому місті на узбережжі Азовського моря.

Про Івана Красіна з Харкова, який готується стати професійним хокеїстом

Іван Красін – семикласник, який полюбляє українську та світову літературу, із великою цікавістю вивчає інформатику. Свій професійний шлях хлопець уже обрав – активно тренувався і плекає надію повернутися до тренувань знову, щоб стати професійним гравцем хокейної збірної України.

24 лютого сім’я Івана стала свідком масштабних обстрілів Харкова, зокрема Чугуївського аеродрому. Із того дня розпочалися їхні виснажливі будні в укритті. Мама Іванка розповідає, що синова школа була пошкоджена однією з перших.

Illustration

Про перспективного спортсмена Івана Павлова, який мріє стати поліцейським в Україні

Восьмикласник Іван Павлов старанно вивчає літературу, історію та географію. А ще – впевнено та з надією рухається в напрямку здобуття звання кандидата в майстри спорту. У майбутньому бачить себе поліцейським, бо прагне допомагати людям вирішувати складні завдання.

Історія нашого Івана – одна з тих, яка викликає не просто співчуття, а щире почуття поваги до пережитого. Свої тринадцять років Іванко зустрів без торта зі свічками у колі близьких та друзів. Того дня було не до свята і вечірок, адже на поріг прийшла війна.

Про Дарину та Антона Остапарченків із Запорізької області, які знайшли собі друзів в онлайн-школі

Дарина – дев’ятикласниця. Для неї як учениці стало відкриттям, що так легко можна зацікавитися шкільними предметами. Участь у проєкті подарувала нове прагнення навчатися та ще більше приділяти уваги географії та англійській мові. Щодо майбутньої професії, дівчинка знайомиться з різними напрямами, щоб обрати той, який відгукнеться найбільше.

Її молодший брат, п'ятикласник Антон, з особливим задоволенням відвідує всі уроки, які вчителі проводять англійською. Він активно удосконалює свою англійську, адже разом з другом працюють над спільною бізнес-ідеєю – Антон створюватиме цікаві ігри, а друг – корисні програми та застосунки.

Про Софію Анищенко з Чернігівщини, яка любить читати книги та навчатися

Софія Анищенко – чотирикласниця з Чернігівщини. В онлайн-школі їй особливо подобаються англійська мова та інформатика. Учениця мріє стати ветеринаркою або вчителькою італійської мови.

Софійка живе з бабусею у місті Сновськ Чернігівської області, а її мама перебуває за межами України.

Про другокласницю Софію Зозулю з Києва, яка тримає міцний зв’язок із Батьківщиною

Другокласниця Софія Зозуля з особливим учнівським теплом ставиться до предмету «Я досліджую світ». Софійка має спеціальну коробку, де складає усі-усі вироби, створені під час занять. Юна українка сумлінно навчається, щоби мати змогу підтримувати та розвивати свою країну.

Софія Зозуля тільки почала свою подорож країною знань, як її рідне місто стало головною мішенню ворога. Повномасштабне вторгнення росії й обстріли Києва забрали у дівчинки можливість навчатися, а разом із тим вкрали частинку її дитинства.

Contacts

Always happy to answer your questions!

Сontact us if you want to offer a topic for discussion to the educational community. Please write to us on the .au.gro.ecapsegdelwonk%40erahs

We will definitely give an answer. All the consultations are free of charge.